Neįgaliesiems

 

Ligoninėje vyksta MOKYMAI NĖŠČIOSIOMS ir  MOKYMAI APIE NAUJAGIMIO PRIEŽIŪRĄ.

 

MOKYMAI NĖŠČIOSIOMS - tai 2-3 valandas užtrunkanti paskaita, kurios metu nėščioji parengiama gimdymui ir pogimdyviniam periodui. 

Mokymus veda gydytojos akušerės ginekologės: Ieva Daunoravičienė, Ingrida Čepulienė, Viktorija Navickienė, gydytoja anesteziologė reanimatologė L. Miliūkštienė pasakoja apie gimdymo nuskausminimo būdus.

Mokymai iliustruojami vaizdine medžiaga, atsakoma į visus iškilusius klausimus.  
Būsimosioms gimdyvėms parodomi gimdymo kambariai, pogimdyminės palatos, supažindama su aplinka, kurioje atkeliaus į šį pasaulį jų mažylis. Nėščiosioms išaiškinama visa veiksmų eiga, jai atvykus gimdyti: kada ji guldoma į gimdymo kambarį, kiek laiko po gimdymo jame lieka, kada perkeliama į pogimdyminę palatą. Į mokyklėlę patartina ateiti po 30 nėštumo savaitės, nes nėštumo pradžioje gauta informacija per devynis mėnesius pasimiršta. Nėščiosios gali ateiti su vyrais.


MOKYMAI APIE NAUJAGIMIO PRIEŽIŪRĄ.  Mokymus sudaro dvi paskaitos: 1. APIE NAUJAGIMIO PRIEŽIŪRĄ ir 2. APIE NAUJAGIMIO MAITINIMĄ. Paskaitos užtrunka 2-3 valandas, mokymai iliustruojami vaizdine medžiaga, atsakoma į visus iškilusius klausimus.

Mokymus veda: gydytoja neonatologė med. dr. Violeta Drejerienė ir gydytoja asistentė Vita Langienė.

 

MOKYMŲ GRAFIKAS:

 

Lapkričio 16 d. 14 val. - MOKYMAI APIE NAUJAGIMIO PRIEŽIŪRĄ. Mokymus veda gydytoja neonatologė dr. Violeta Drejerienė ir gydytoja asistentė Vita Langienė.  (Reikalinga išankstinė registracija. Registruotis galima ir internetu www.mokslobites.lt )

 

Lapkričio 23 d. 12.00 val. - MOKYMAI NĖŠČIOSIOMS. Mokymus veda gydytojos akušerės ginekologės: Ieva Daunoravičienė, Viktorija Navickienė.  (Reikalinga išankstinė registracija. Registruotis galima ir internetu www.mokslobites.lt )

 

Paskaitos vyksta Akušerijos ir ginekologijos klinikos Didžiojoje auditorijoje (II aukštas, Antakalnio g. 57, Vilnius).

Paskaitų trukmė – 2-3 valandos.

Mokamų paskaitų kaina - 2,90 Eur kiekvienam asmeniui. Sumokėti Akušerijos ginekologijos klinikos Registratūroje atvykus.

Registruotis galima tik tai pačiai savaitei.

Registracija vykdoma: pirmadienį, antradienį nuo 9 val. iki 15 val., trečiadienį nuo 9 val. iki 12 val. Tel. (8 5) 239 14 86.

Registruotis galima ir internetu: www.mokslobites.lt

 

                                            KVIEČIAME DALYVAUTI !