Neįgaliesiems

Nuoširdus ačiū visam Vaikų Intesyviosios terapijos skyriui už profesionalumą, žmogiškumą ir nuoširdų bendravimą. Ten dirba tikri profesionalai! Didelis ačiū visiems daktarams ūž operatyvumą ir efektyvų gydymą bei išsamią informaciją. Ačiū ir sesutėms už kruopštų darbą ir draugiškumą tiek vaikui tiek mamai. Sėkmės darbuose!

Pagarbiai Austėja ir Augustė

 

 

 

 

Savo ir mūsų šeimos vardu nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų diagnostikos skyriaus personalui už tėvelio Pranciškaus Ivanausko slaugą ir gydymą. Esate tikri profesionalai, darbštūs ir sąžiningi darbuotojai.

Geriausios Jums sveikatos, sėkmės darbuose ir asmeniniame gyvenime.

 

Pagarbiai, sūnus

 

Noriu padėkoti 2-o Gimdymo skyriaus personalui už puikiai atliktą darbą. Ačiū Linai Pakamorienei už palaikymą apėmus nerimui, Dovilei Kulikauskaitei už rūpestingumą ir kantrybę bei Vilmai Motiejūnienei už profesionalų darbą. Sėkmės šiam sunkiam darbe.

Pagarbiai Sigutė

 

Nuoširdžiai dėkoju 1-o Gimdymo skyriaus personalui už profesionalumą, supratingumą, palaikymą, šilumą ir gerą priežiūrą gimdymo metu ir po jo. Gavome daugiau, nei galėjome tikėtis. Jūs tapote mūsų šeimos dalimi. Ypatingai noriu išskirti ir padėkoti A. Pinkevičiūtei, O. Kimso, T. Kuzmickienei, V. Eringytei, R. Stankūnienei, L. Venclovienei, J. Gunevič ir R. Taminskienei. Gimdykla ir palata tikrai komfortiška, visgi norėtųsi šiek tiek kokybiškesnio maisto ir tualetinio popieriaus palatoje, ypač mokant už ją. Sėkmės!

Marta Zotikova

 

Norėčiau padėkoti mane operavusiam chirurgui doc. Audriui Gradauskui. Nuostabus gydytojas, ačiū Jums už puikiai atliktą operaciją, ačiū už dėmesį ir visam Dienos chirurgijos skyriaus personalui didelis AČIŪ.

Pagarbiai Margarita Augustaitienė

 

Šių metų rugsėjo 12 d. man buvo pašalinta tulžies pūslė su 11 akmenukų. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Antakalnio ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyriaus chirurgui Viliui Petrėčiui už atliktą darbą ir už tikrai malonų bendravimą prieš ir po operacijos. Dėkoju visam medicinos personalui, kurio dėka po operacijos liko tik geri prisiminimai apie nuoširdų elgesį su ligoniais. Linkiu kuo didžiausios sėkmės jūsų darbe.

Pagarbiai Jolanta Giliant

 

Šiuolaikiškai įrengtas chirurgijos skyrius, nuostabus personalas. Ypatinga padėka daktarui Aivarui Grybui. Puikus profesionalas ir žmogus. Ačiū.

Pagarbiai Dmitrij

 

Nuoširdžiausias ačiū Kraujagyslių chirurgijos skyriaus specialistams, ypač dr. chirurgui Raimundui Vaitkevičiui už kompetentingą neįkainojamą pagalbą - stebuklą - operaciją, kuri išsaugojo koją, nors kitos ligoninės medikai jai jau buvo paskyrę nuosprendį amputaciją. Širdingai dėkoju dr. Raimundui Vaitkevičiui už nuoširdumą, jautrumą ir supratimą, visam skyriaus kolektyvui - už rūpestį. Tegu nepavargsta Jūsų rankos ir širdys šiame sunkiame ir atsakingame darbe, grąžinant viltį ir gyvenimo džiaugsmą net ir beviltiškose situacijose. Kuo didžiausios profesinės sėkmės ir šeimyninės laimės.

Pagarbiai Česlovas Bareckas, Širvintos